Yıkama Makineleri Özel Üretimler - Basınçlı Yıkama Makineleri / Atlas Basınçlı Kompresör
Bugün 16 Ocak 2022, Pazar         
Bizi Takip Edin!   
 

Basınçlı Yıkama Makineleri    /   Özel Üretimler Kategoriler

Yıkama Makineleri Özel Üretimler

Yıkama Makineleri Özel Üretimler

AT BENZİNLİ VE DİZEL MOTORLU SOĞUK TİP BASINÇLI YIKAMA MAKİNALARI
Benzinli ve dizel soğuk tip basınçlı yıkama makinalarında, motor devrine uyumlu direk akuple aksiyel yüksek verimli özel tasarım INTERPUMP marka pompalar kullanılmaktadır. Ergonomik yapısı sebebiyle taşınması ve kullanımı kolaydır. Yüksek performans elde edilmesi amacıyla dünya markası benzinli HONDA ve dizel LOMBARDINI motorlar kullanılmaktadır.


ÖZEL AMAÇLI VE AĞIR HİZMET BASINÇLI YIKAMA MAKİNALARI
Aydın Trafo su jetleri, ağır hizmet gerektiren uygulamalarda kullanılmaktadır. Uygulama veya müşteri talebine göre 350-600 bar basınç ve 18-38 lt./dak. debi aralığında basınçlı yıkama çözümleri sunmaktadır.
 
 
 
ARAÇ ÜSTÜ DEZENFEKSİYON VE BASINÇLI YIKAMA MAKİNALAR
Gıda endüstrisinde kaliteli ve güvenli bir ürün elde edilmesi dikkat edilmesi gereken en önemli husustur. İşletmelerde mikrobiyal kontaminasyon ve yayılmasının önlenmesi ile mikroorganizmaların neden olduğu gıda bozulmaları ile gıda kaynaklı enfeksiyon ve zehirlenme risklerinin ortadan kaldırılmasında temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarının büyük bir rolü bulunmaktadır. Bu amaçla Aydın Trafo tarafından tavuk çiftliklerinde vb. gıda işletmelerinde kullanılmak üzere araç üstü dezenfeksiyon ve yıkama makinaları geliştirilmiştir.